KONYAALTI
AİRFEL KOMBİ
YETKİLİ SERVİSİ

Konyaaltı Airfel Kombi Yetkili Servisi

Kullanım bakımından oldukça rahat olan Airfel kombiler, yüksek performanslı bir ısınma sağlarken oldukça düşük maliyetlidir.  Bu sebeple çok tercih edilen bu kombiler, bazı dönemlerde farklı sebeplere bağlı olarak arızalanabilmektedir. Kombilerin tümünde yer alan arıza kodu sistemi Airfel kombilerde de mevcuttur. Bu sayede kolaylıkla anlamlandırılması mümkün olan bu arızaların giderilmesi için teknik desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Arızalara evde çözüm bulunmasının mümkün olmadığı gibi kombiye yapılacak yanlış ve bilgisiz müdahaleler kombinin ayarlarını, su basıncı vb. dengelerini bozabilir ve kombideki arızanın büyüyerek çeşitli kazalara sebep olabilir. Bu sebeple teknik destek ancak Airfel firması tarafından belirlenmiş kombi yetkili servisleri tarafından sağlanabilir. Ülkemizin dört bir yanında yer alan bu teknik servislerden Konyaaltı Airfel Kombi Yetkili Servisi özenle çalışan teknik elemanları sayesinde müşterilerinin mağduriyetlerini gidermeyi hedeflemektedir. 

KLİMA SERVİSİ

Airfel Klima Yetkili Servisi

KOMBİ SERVİSİ

Airfel Kombi Yetkili Servisi

BAKIM & ONARIM

Airfel Klima ve Kombi Bakım Tamir Hizmeti

Konyaaltı Airfel Kombi Yetkili Servis İletişim

Konyaaltı Airfel Kombi Yetkili Servis

Her yıl kış aylarından önce kombi bakımının gerçekleştirilmesi, Airfel kombinin kış boyunca sorunsuz çalışmasını sağlar. Bakımın başlıca faydası kombinin içindeki parçaların temizlenmesi üzerine ısıl verimin artması, böylece daha az yakıtla daha çok ısıtma sağlamasıdır. Konyaaltı Airfel Kombi Yetkili Servisi son teknoloji cihazları kullanarak kombi bakımını en kolay yollardan evinizi kirletmeden gerçekleştirmektedir.

KOMBİ VE KLİMALARINIZ BİZİMLE GÜVENDE