ANTALYA
AİRFEL KLİMA
YETKİLİ SERVİSİ

Antalya Airfel Klima Yetkili Servis İletişim

Antalya Airfel Klima Yetkili Servis

Oda ortamlarında kullandığınız klimalar özelinde herhangi bir teknik servis ihtiyacı duyarsanız Antalya ve çevresinde Airfel markalı klimalarınız için hizmet veren firmamıza başvurabilirsiniz. 

Yıllardır bu sektörde verdiğimiz hizmetle yılın her günü sizlerin hizmetindeyiz. Airfel marka klimalar, ülkemizde popüler olarak tercih edilen kaliteli ürünlerdendir. 
Her ne kadar başarılı klima modelleri ortaya koysalar da günümüzde birçok kişi Antalya Airfel Klima Yetkili Servis ihtiyacı duymaktadır. 
Klimalarınızda yaşadığınız problemleri hızlı ve etkili bir şekilde çözebilmek adına firmamıza danışabilirsiniz. Yapılması gereken tüm işlemler alanında uzman çalışma ekibimizle, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilecektir. Klimalarda ortaya çıkan birçok arızayı giderebilecek hizmet kapasitesine sahibi

KLİMA SERVİSİ

Airfel Klima Yetkili Servisi

KOMBİ SERVİSİ

Airfel Kombi Yetkili Servisi

BAKIM & ONARIM

Airfel Klima ve Kombi Bakım Tamir Hizmeti

Antalya Airfel Klima Yetkili Servis İletişim

Antalya Airfel Klima Yetkili Servis

Antalya’da kurulmuş olan Airfel tenkis servisimiz Türk Standartları Enstitüsü belgesine sahiptir. Firmamızın öncelikli misyonu, yıllardır gelen geniş bilgi birikimi ve tecrübeyi, her zaman yeniliklere açık olan personelimiz ile bir araya getirip son derece kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Siz değerli müşterilerimize firmamızın güvenilirliğini kanıtlamak ve memnuniyet sağlamak bizim için önemli bir konudur. Herhangi bir probleminize çözüm oluşturur ve oldukça ekonomik çözümler sağlarız. Haftanın her günü hizmet vermekle birlikte şehrin her noktasına ulaşabilmekteyiz. Geniş kitleye sahip olan Airfel klima servisi Antalya ile her geçen gün teknolojik altyapıyı daha da genişleterek siz müşterilerimize son derece kaliteli ve nitelikli hizmet sunmaktayız. Airfel servisi olarak şu alanlarda hizmet vermekteyiz;

·    -Bakım ve onarım

·    -Montaj

·    -Arıza tespiti

·    -Yedek parça ve aksesuar

Antalya Airfel Yetkili Servis

Klima, kapalı bir alanda havanın temizlik, tazelik, nem, sıcaklığını ve hava sirkülasyonunu mevsime göre istenilen şekilde ayarlanmasına yarayan bir eşyadır. Genellikle klimalar odayı soğutmak veya sıcak tutmak amacıyla kullanılır. Klimada da tıpkı diğer beyaz ev aletleri gibi bazen problemler gözlemlenebiliyor. Böyle durumlarda Antalya Airfel klima servisi sizlere haftanın tüm günü 24 saat hizmet vermektedir. Aynı zamanda her türlü bakım, onarım, montaj ve servis gibi hizmetleri uzman ekipmanlarımız sayesinde sizlere sunmaktadır.

Servis istediğiniz herhangi bir zamanda evinize gelerek alanında son derece uzman ekipmanlar ile siz değerli müşterilerimizin taleplerine kaliteli bir şekilde yardımcı oluruz ve aynı zamanda Antalya Airfel klima servisi olarak 1 yıl parça garantisi imkanı sunmaktayız. Bununla birlikte tüm Türkiye’ye orijinal yedek parça ve aksesuar gönderimi yapmaktayız. Airfel klima bakımı ile birlikte diğer Airfel beyaz eşya, Airfel kombi ve Airfel ankastre ürünlerinin de tamirini, montajını ve bakımını yapmaktayız. 

Klima Servisi Randevu Talebi

KOMBİ VE KLİMALARINIZ BİZİMLE GÜVENDE