Airfel Yetkili Servis Antalya

Antalya Yetkili Airfel Kombi Servisi


Airfel Yetkili Servis

Antalya içerisinde hizmet vermekte olduğumuz, Airfel marka kombilerin, her türlü arızasında yanınızdayız. Uzman ekibimiz sayesinde arızanızı en kısa sürede ve hiçbir mağduriyet yaşatmadan çözmekteyiz. Airfel Kombi Yetkili Servis Antalya içerisinde hizmet vermekte olup, Antalya içerisinde yaşayanların tek telefon uzaklarındayız. Oldukça kısa bir zamanda arızanız onarılır ve sizlerin bilgisi dahilinde tüm süreç tek tek işlenir. Yapılacak her işlemden haberdar olur sürpriz bir fatura ile karşılaşmazsınız. Ekibimizin içerisinde kombi alanında uzmanlaşmış, birden fazla usta bulunmaktadır. İşlerinde yetenekli olan bu uzman ekip sayesinde adımız, günden güne yükselmektedir. Şimdiye kadar yapmış olduğumuz sayısız işten tek bir olumsuz geri dönüş almamanın sevincini yaşamaktayız. Kombi onarımının yanı sıra bakım hizmeti de sunmaktayız.

Antalya Airfel Kombi Servisi

Karşılaştığımız arızalar birbirlerinden farklı olsa da Airfel kombi servisi Antalya olarak, sıklıkla karşılaştığımız birkaç arıza vardır. Bu arızalar kombinin kullanımına ve bulunduğu yere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

-Kombinizin daha uzun ömürlü olmasını ve daha az arıza vermesini istiyorsanız, altta belirtilen maddelere göz atmalısınız.

·   
-Kombi açık havada takılmamalı.

·   
-Kombinizin bakımını sık sık yaptırmalısınız.

·   
-Kombi basıncı sıklıkla takip edilmeli ve 1.5 ile 2 bar arasında olduğundan emin olunmalıdır.

·   
-Kombinizi sık sık kapatmak yerine ısısını düşürmelisiniz.


Yukarıda belirtilen maddeleri yerine getirdiğinizde kombinizin arıza verme süresine geciktirir hatta ortadan kaldırabilirsiniz. Kullanım şartlarına uygun şekilde kullanıldığında ve bakımı sıklıkla yapıldığında verimi yüksek ve tasarruflu şekilde kullanıma devam edebilirsiniz.

Servis Talebi